Projekt trójmiejskiej  bazy podmiotów oraz instytucji otoczenia osób niewidomych i niedowidzących


 

Informujemy Państwa że Baza Podmiotów Otoczenia Niewidomych w Trójmieście, stworzona w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego, jest już dostępna w internecie na stronie www.bazamap.fundacjazmiany.pl oraz na stronie Fundacji „Zmiany” (fundacjazmiany.pl), w zakładce „Projekty”. Zapraszamy do korzystania z niej i do wyrażania opinii.Mapa ta będzie aktualizowana w miarę potrzeb, zgodnie z Państwa postulatami.

                                                                                                                                                                                      Zarząd Fundacji „Zmiany”
 

 

Czekamy na Państwa opinie i uwagi , Piszcie do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Niezależnie od realizowanych projektów

To co ważne czyli numery telefonów  alarmowych:

 

Z telefonu stacjonarnego:

999: Pogotowie

998: Straż Pożarna

997: Policja

994: Pogotowie Wodno - Kanalizacyjne

993: Pogotowie Ciepłownicze

992: Pogotowie Gazowe

991: Pogotowie Energetyczne

988: Telefon Zaufania

986: Straż miejska

981: Pomoc drogowa


Dzwoniąc z telefonu komórkowego, należy wybrać jeszcze dodatkowo numer kierunkowy miasta, na przykład: 58– 997 - aby połączyć się z posterunkiem policji w Trójmieście odpowiednim dla Twojego miejsca zamieszkania. W budkach telefonicznych nie są pobierane opłaty za połączenia z telefonami alarmowymi.

Istnieje także ogólny numer alarmowy: 112, pod który można dzwonić bez podawania numeru kierunkowego. Rozmowa zostanie przekierowana przez operatora do odpowiedniej służby ratunkowej. Niemniej w sytuacjach wyjątkowo poważnych najlepiej wybierać bezpośrednio numer odpowiedniej jednostki ratowniczej (999, 998, 997), ponieważ ogólny numer (112) może działać niepoprawnie w niektórych regionach.

Licznik Odwiedzin

Odsłon artykułów:
562748