Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Nazwa:              Stowarzyszenie Transport Bez Barier

adres:                81-506 Gdynia, ul.Stryjska 24

telefon:              (58) 669 69 99

strona www:       Stowarzyszenie Transport Bez Barier

Stowarzyszenie Transport Bez Barier świadczy odpłatne usługi transportowe na rzecz osób niepełnosprawnych .

Każdy kierowca jest przeszkolonym asystentem osoby niepełnosprawnej .

Jeżeli potrzebujemy transportu dla grupy to możemy zamówić bus.
Każdy kierowca zobowiazany jest do pomocy w zależności od niepełnosprawności pasażerów.
Jako osoby niepełnosprawne możemy też skorzystać z rabatów dla grup zorganizowanych.