Nazwa:              Stowarzyszenie Transport Bez Barier

adres:                81-506 Gdynia, ul.Stryjska 24

telefon:              (58) 669 69 99

strona www:       Stowarzyszenie Transport Bez Barier

Stowarzyszenie Transport Bez Barier świadczy odpłatne usługi transportowe na rzecz osób niepełnosprawnych .

Każdy kierowca jest przeszkolonym asystentem osoby niepełnosprawnej .

Jeżeli potrzebujemy transportu dla grupy to możemy zamówić bus.
Każdy kierowca zobowiazany jest do pomocy w zależności od niepełnosprawności pasażerów.
Jako osoby niepełnosprawne możemy też skorzystać z rabatów dla grup zorganizowanych.