Nazwa Instytucji: Sopockie Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie "Tęczowy Dom"

adres:              ul.23 Marca 32c , 81-820 Sopot

telefon:             (58) 551 79 35

strona www:    Sopockie Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie "Tęczowy Dom"

"obiekt" zlokalizowany na mapie:

godziny otwarcia: Poniedziałek, Środa, Czwartek, Sobota w godzinach 9.00 - 14.00

Działamy w kierunku budowy "Tęczowego Domu" dla osób niepełnosprawnych intelektualnie, gdy zabraknie im rodziców lub opiekunów.
Organizujemy warsztaty malarskie, wystawy prac w ramach projektu "Sztuka ponad granicami"
Współpracujemy z ośrodkiem w Wickordorfie (Niemcy).
Organizujemy wypoczynki letnie, turnusy rehabilitacyjne.
Prowadzimy projekt doradztwa dla Osób niepełnosprawnych intelektualnie i ich rodzin.