Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Nazwa Instytucji: Sopockie Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie "Tęczowy Dom"

adres:              ul.23 Marca 32c , 81-820 Sopot

telefon:             (58) 551 79 35

strona www:    Sopockie Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie "Tęczowy Dom"

"obiekt" zlokalizowany na mapie:

godziny otwarcia: Poniedziałek, Środa, Czwartek, Sobota w godzinach 9.00 - 14.00

Działamy w kierunku budowy "Tęczowego Domu" dla osób niepełnosprawnych intelektualnie, gdy zabraknie im rodziców lub opiekunów.
Organizujemy warsztaty malarskie, wystawy prac w ramach projektu "Sztuka ponad granicami"
Współpracujemy z ośrodkiem w Wickordorfie (Niemcy).
Organizujemy wypoczynki letnie, turnusy rehabilitacyjne.
Prowadzimy projekt doradztwa dla Osób niepełnosprawnych intelektualnie i ich rodzin.