Nazwa Instytucji: Polski Związek Emerytów,Rencistów i Inwalidów Oddział Sopot

adres:              ul. Tadeusza Kościuszki 25/27 , 81-704 Sopot

telefon:             (58) 521 37 29

strona www:         Polski Związek Emerytów,Rencistów i Inwalidów Oddział Sopot

"obiekt" zlokalizowany na mapie:

godziny otwarcia: Poniedziałek i Czwartek  9:00 - 13:00

Aby przy tak wielkiej rzeszy naszych członków dotrzeć do jak najszerszego grona seniorów prowadzimy wielowątkową działalność kierując nasze działania do różnych środowisk emeryckich.
Staramy się uaktywnić tych wszystkich, którzy po zakończeniu pracy zawodowej mają nadmiar wolnego czasu i pomóc im w jego zagospodarowaniu, ale w sercu mamy przede wszystkim pokrzywdzonych przez los, chorych i samotnych.

220691