Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Nazwa Instytucji: Fundacja Grupy Ergo Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych Integralia

adres:                81-731 Sopot , ul. Hestii 1

telefon:              (58) 555 60 90 , (58) 555 60 93

strona www:       Fundacja Grupy Ergo Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych Integralia

Fundacjia stara się tworzyć stanowiska pracy w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych - zarówno w samej organizacji, firmie Fundatora, jak i w innych instytucjach i przedsiębiorstwach.

Wizja Fundacji to powiększające się grono zdolnych, wykształconych, dobrze oprzyrządowanych i samodzielnych osób z niepełnosprawnością, które pracują i odnoszą sukcesy, realizują swoje ambicje i są konkurencyjne na otwartym rynku pracy.