This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Nazwa:              Pomorska Fundacja Sportu i Turystyki Osób Niepełnosprawnych "Keja" 

 

adres:               80-169 Gdańsk, ul.Kurpińskiego 1A


telefon:             (58) 301 09 72

                          

strona www:       Fundacja KEJA


godziny otwarcia:Biuro Fundacji czynne od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 9.00 do 16.00


e-mail:                 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Informacje dodatkowe:

Pomorska Fundacja Sportu i Turystyki Osób Niepełnosprawnych "Keja" działa na rzecz rozwoju sportu i turystyki w społeczeństwie osób niepełnosprawnych, ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych z dysfunkcją narządu wzroku.
Celem Fundacji jest podejmowanie i rozwijanie inicjatyw edukacyjnych, oświatowo-wychowawczych, kulturalnych, opiekuńczych oraz dotyczących kultury fizycznej i sportu oraz rehabilitacji osób niepełnosprawnych, polegających na rozwijaniu i organizacji powszechnej kultury fizycznej, sportu, rehabilitacji, turystyki i czynnego wypoczynku w środowisku osób niepełnosprawnych i dzieci z ośrodków szkolno-wychowawczych.

Priorytetowe cele fundacji:
- rozpowszechnianie w środowisku osób niepełnosprawnych sportu, turystyki oraz rekreacji, przede wszystkim żeglarstwa,
- rozwijanie wiedzy teoretycznej (warsztaty żeglarskie) i praktycznej (pływanie na jachtach pełnomorskich), związanej z żeglowaniem,
- integracja społeczna i zawodowa osób niepełnosprawnych,
- promocja zdolności adaptacyjnych i przedsiębiorczości osób niepełnosprawnych,
- aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych,
- budowa otwartego, opartego na wiedzy, społeczeństwa, poprzez zapewnienie warunków do rozwoju zasobów ludzkich, w drodze kształcenia, szkolenia i pracy w środowisku osób niepełnosprawnych,
- wspieranie działalności społecznej na rzecz integracji społecznej, w celu ograniczenia dyskryminacji osób niepełnosprawnych,
- dążenie do poprawy poziomu przygotowania zawodowego i możliwości zatrudnienia osób niepełnosprawnych. 

Masaże:

Rehabilitacja lecznicza odpłatnie .

 

Licznik Odwiedzin

Odsłon artykułów:
256190