Nazwa:                Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON

adres:                 80-244 Gdańsk , ul. Grunwaldzka 100

telefon:               (58) 341 39 46

strona www:        Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON

godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek  8.00 do 16.00

Aktualnie dla osób niepełnosprawnych w tym dla osób niewidomych/słabowidzących posiadajacych orzeczenie w stopniu umiarkowanym bądź znacznym i bedących bez zatrudnienia prowadzimy w ramach projektu „Punkty Zatrudnienia Wspomaganego Osób Niepełnosprawnych“.

Oferujemy:

• Doradztwo zawodowe,

• Pomoc w napisaniu CV i listu motywacyjnego,

• Warsztaty aktywizujące zawodowo i społecznie,

• Przygotowanie Indywidualnego Planu Drogi Życiowej i Zawodowej,

• Prowadzenie poradnictwa zawodowego, pośrednictwa pracy, wsparcie osób niepełnosprawnych w aktywnym poszukiwaniu pracy,

• Trening pracy.