Nazwa :             STOWARZYSZENIE WZAJEMNEJ POMOCY FLANDRIA

telefon:               664 909 144

strona www: STOWARZYSZENIE WZAJEMNEJ POMOCY FLANDRIA

godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek  9:00 - 17:00

Działamy w obszarze profilaktyki zdrowia fizycznego, społecznego i psychicznego. Prowadzimy wolontariat domowy między innymi na rzecz osób niepełnosprawnych, w tym niewidzących i słabowidzących, organizujemy akcje prozdrowotne, warsztaty aktywizujące oraz oferujemy preferencyjne warunki korzystania z usług medycznych.