Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Nazwa :             STOWARZYSZENIE WZAJEMNEJ POMOCY FLANDRIA

adres:                81-372 Gdynia; ul. Świętojańska 23b/20

telefon:               664 909 144

strona www: STOWARZYSZENIE WZAJEMNEJ POMOCY FLANDRIA

godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek  9:00 - 17:00

Działamy w obszarze profilaktyki zdrowia fizycznego, społecznego i psychicznego. Prowadzimy wolontariat domowy między innymi na rzecz osób niepełnosprawnych, w tym niewidzących i słabowidzących, organizujemy akcje prozdrowotne, warsztaty aktywizujące oraz oferujemy preferencyjne warunki korzystania z usług medycznych.