Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

 

Nazwa:                   Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ

 

adres:                     80-169 Gdańsk; ul. Piekarnicza 10


telefon:                   Punkt Informacyjny  (58) 321 37 00

 

strona www:            Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ

 

godziny otwarcia:    Poniedziałek od 7:30 do 18:00
                               Wtorek - Piątek od 7:30 do 15:30


e-mail:                    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

           

 

Informacje dodatkowe:

UWAGA

Jeżeli urząd do którego się udajemy nie posiada stanowiska do obsługi osoby niepełnosprawnej ,

to pracownik urzędu jest zobowiązany do indywidualnej obsługi takiej osoby.
 

Punkt Informacyjny mieści się w budynku B na parterze w Biurze Podawczym po lewej stronie. Informacje udzielane są w okienku nr 2. W Punkcie Informacyjnym Sądu można uzyskać informacje dotyczące wzorów formularzy, składanych do wydziałów Sądu, informacje dotyczące określonych procedur w czynnościach realizowanych przez wydziały lub oddziały Sądu oraz wybrane informacje o toku postępowania w sprawach. W razie konieczności pracownik Punktu Informacyjnego kieruje zainteresowanych do właściwych wydziałów lub oddziałów Sądu. Punkt Informacyjny  prowadzi również korespondencję elektroniczną , można uzyskać odpowiedź na pytanie drogą elektroniczną .

 

Licznik Odwiedzin

Odsłon artykułów:
238652