Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

 

Nazwa Instytucji: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku

 

adres:                 80-432 Gdańsk , ul. Leczkowa 1A


telefon:               (58) 320 53 47 , (58) 542 31 50

 

strona www:        Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku


godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek 07.30-15.30


e-mail:                 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

          

 

 

Informacje dodatkowe:

UWAGA

Po wybraniu numeru centrali MOPS prosimy o połączenie z Biurem Porad Prawnych z możliwością przekierowania na Dzielnicowe Ośrodki Pomocy Społecznej, otrzymamy bezpłatną poradę prawną zmożliwością otrzymania Asystenta Rodziny .

Dla osoby niewidomej/słabowidzącej ośrodek oferuje wsparcie w postaci dofinansowań z PFRON do zakupu specjalistycznego sprzętu ułatwiającego funcjonowanie osobom niewidomym i słabowidzącym. Realizuje również usługę asystenta osoby niepełnosprawnej, polegającą na pomocy m.in. osobom niewidomym w dotarciu do różnych miejsc, jak urzad, lekarz itp.

Licznik Odwiedzin

Odsłon artykułów:
220703