Nazwa Instytucji: Przychodnia "Kalina"

adres:                 80-177 Gdańsk , ul. Kalinowa 4

telefon :               Rejestracja  (58) 746-35-95

strona www:         Przychodnia "Kalina"

godziny otwarcia:  Poniedziałek - Piątek  8.00 do 18.00 .

W Poradni okulistycznej lekarz okulista wykonuje :

- badanie wzroku i dobór odpowiednich okularów

- badanie dna oka, które pozwala na wykrycie nie tylko chorób oczu, ale również jest przydatne w diagnostyce schorzeń ogólnych np. w cukrzycy czy nadciśnienie tętniczym

- diagnostykę zaćmy, jaskry

Apteka przy przychodni czynna Poniedziałek - Piątek w godzinach 8.00-18.30 , Sobota w godzinach 9.00-14.00.